Одлуком Министарства просвете, науке и технолошког развоја од 19. априла 2021. године настава се организује на начин како је то прописано стручним упутствима од 11. августа 2021. године.

У нашој школи настава ће се одвијати комбиновано за ученике од 5. до 8. разреда.

ПОРТАЛ МОЈА СРЕДЊА ШКОЛА

Обавештење за родитеље и друге законске заступнике ученика осмог разреда који уписују први разред средње школе у школској 2020/2021. можете преузети ОВДЕ...

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ

Информације везане за упис будућих првака (за школску 2021/2022. годину) можете прочитати ОВДЕ...

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ

Министарство просвете, науке и технолошког развоја доставило је Информације за родитеље у вези са услугом "еЗаказивање термина за упис и тестирање детета".

У складу са препорукама Кризног штаба са седнице одржане 12. марта 2021. године, Министарствo просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије донело је одлуку да се у седмици од 15. до 19. марта 2021. године, за све разреде другог циклуса (V-VIII) основне школе, настава организује путем наставе на даљину.

Исказивање интересовања за вакцинисање против COVID-19

imunizacija.euprava.gov.rs

euprava.gov.rs/usluge/6224

Влада Републике Србије је донела Уредбу којом се прописују нове мере за организацију рада основних и средњих школа и измена школског календара за школску 2020/2021. годину.

Од 30. новембра до 18. децембра 2020. године:

- у првом циклусу основне школе наставља се непосредна настава;

- у другом циклусу настава ће се остваривати на даљину.

Прво полугодиште се завршава 18. децембра 2020. године, зимски распуст траје од 21. децембра 2020. године до 15. јануара 2021. године, а друго полугодиште почиње 18. јануара 2021. године.

Обавештење Министарства просвете, науке и технолошког развоја можете погледати ОВДЕ .

ШТАБ ЗА ВАНРЕДНЕ СИТУАЦИЈЕ

Закључак Општинског штаба о увођењу ванредне ситуације и преласку на онлајн наставу погледајте ОВДЕ .   настава на даљину

Одељење за друштвене делатности Општинске управе општине Врбас је дало следеће обавештење:

obavestenje

Покрајински секретаријат за образовање, прописе, управу и националне мањине - националне заједнице је доставио обавештење  да се у складу са мерама које је донео Кризни штаб за борбу против корона вируса, а због тренутне неповољне епидемиолошке ситуације ВАСПИТНО ОБРАЗОВНИ РАД НЕЋЕ РЕАЛИЗОВАТИ ДАНА 12. НОВЕМБРА (ЧЕТВРТАК) И 13. НОВЕМБРА (ПЕТАК) 2020 ГОДИНЕ.

СРЕДА - 11. НОВЕМБАР 2020. је државни празник и као такав је НЕРАДНИ ДАН.

Драги ученици и поштовани родитељи,

уградња новог грејног котла је завршена и од сутра 29.10.2020. настава ће се одвијати и у школским просторијама (по раније утврђеном распореду).

директор школе

Славица Гвозденовић

Због инсталације новог грејног котла настава ће се, почевши од 20.10.2020. изводити у потпуности онлајн. Ову меру предузимамо због заштите здравља и безбедности деце. Завршетак радова очекујемо до краја недеље, како би се од понедељка 26.10. настава одвијала и у школи о чему ће бити дато благовремено обавештење.

Хвала на разумевању!

Славица Гвозденовић

ОБАВЕШТЕЊЕ- МЕРЕ ЗАШТИТЕ

Кликни на слику за увећање.

distanca  maska  preporuke ucenici
 maska2  mere prevencije
 pranje ruku  rukavice

Оперативни план основне школе за организацију и реализацију образовно-васпитног рада по посебном програму за рад у условима пандемије вируса Covid-19

Одлука кризног штаба о настави у складу са посебним програмом

Сатница трајања наставе

Задаци запослених у оквиру мера за безбедност и здравље на раду

Поштовани родитељи,

у складу са Стручним упутством за организацију и реализацију образовно васпитног рада у основној школи у школској 2020/2021. години, молимо Вас да се изјасните да ли ћете у постојећим епидемиолошким условима дозволити да Ваше дете похађа наставу У ШКОЛИ или се опредељујете за УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ (комбиновано са ТВ часовима објављеним путем Јавног медијског сервиса РТС-а).

Молимо Вас да се до среде 19.08.2020. изјасните преко одељенских старешина.

ОДЛУКА О ПРОГЛАШЕЊУ ВАНРЕДНЕ СИТУАЦИЈЕ

Министарство просвете, науке и технолошког развоја је у хитном саопштењу објавило следеће документе:

ПРОДУЖЕН РОК ЗА ЖАЛБУ и

КАЛЕНДАР АКТИВНОСТИ везаних за упис у средње школе.

Тестирање будућих првака

testiranje

НАСТАВА НА ДАЉИНУ

mpntr

Распоред посебно припремљених и адаптираних образовних садржаја за ученике основних школа који ће се емитовати на трећем програму РТС-а можете посетити кликом на ЛИНК .

Обавештење о настави на даљину која ће се реализовати од 17.03.2020. године можете видети кликом на ЛИНК .

ОДЛУКА О ИЗМЕНИ УГОВОРА- ИНТЕРАКТИВНА ТАБЛА

ugovor 1 strana ugovor 2 strana